درباره من بیشتر بدانید

حامد یوسفی هستم

مدیر و موسس وبسایت طرح کار. از 7 سال پیش در عرصه اینترنت فعالیت میکنم که طی این دوره فعالیت با یاری خداوند متعال و همه دوستان عزیز توانستم تا قدری موفقیت کسب کنم. حدود 6 سال هست در کار طراحی هستم و صد البته لازمه بگم اوایل در امر ارائه خدمات هاستینگ فعالیت میکردم اما باتوجه به علاقه شدیدی که به طراحی داشتم تصمیم بر این گرفتم تا وبسایت طرح کار را راه اندازی کنم.

در طی این مدت توانستم توانایی های زیادی را از دوستان و عزیزان خود فرابگیرم که این به نوبه ی خود بزرگترین سرمایه آن دوران من بود و از آنکه چنین اشخاص پرمهارت و حرفه ای در اطراف من بود احساس رضایت میکردم و لازمه بگم تا همینجا که رسیدم به کمک چنین اشخاصی بود. من از اینکه بتوانم در عرصه ی نت یکی از اشخاصی باشم که در توسعه آن به افراد متعددی کمک میکند بسیار خوشحالم و تمام سعی خود را میکنم تا بهترین ها را برای کاربران عزیز سایت فراهم سازم

وردپرس

85 %

html,css

98 %

jquery

55 %

php/mysql

55 %

کمی خودمونی

کمی خودمونی تر حرف بزنیم بهتر نیست؟

با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان عزیز
من حامد یوسفی هستم
از سال 88 در اینترنت فعالیت میکنم و از سال 90 بطور حرفه ای کار خود را در عرصه طراحی و توسعه وب شروع کردم
شاید باورتون نشه ولی اول شروع فعالیتم حتی بلد نبودم یک صفحه html باز کنم :دی خلاصه بعد از مدت ها تلاش این امر مهم رو یاد گرفتم و کم کم شروع به یادگیری زبان برنامه نویسی تحت وب html کردم. من کل زبان های برنامه نویسی که تا حالا یاد گرفتم رو به همت خودم یاد گرفتم و هیچگونه آموزشگاهی مراجعه نکردم
در اوایل کار بعضا بخاطر عدم درک مطالب میخواستم کلا بیخیال طراحی شم ولی بخاطر علاقه ای که داشتم هربار که ناامید میشدم بیشتر مایل به یادگیری این زبان میشدم که بلاخره تونستم کل این زبان رو یاد بگیرم . بعد از یادگیری این زبان شروع به یادگیری زبان css کردم و کار خود را تکمیل کردم.
طی این دوره خوشبختانه دوستانی در سر راه بنده قرار گرفتند که من را برای ادامه ی این کار تشویق کردند که کمال تشکر را از همه آنان دارم. بعد از تسلط کامل به زبان هایی که در بالا عرض کردم وارد عرصه ی وردپرس شدم.
در سال 94 بود که مایل به یادگیری زبان بسیار شیرین php شدم و تونستم درحدی که کارامو راه بندازه این زبان رو فرا بگیرم.